İçeriğe geç
Pazartesi, Ekim 19, 2026
Samsun Haber | Son Dakika Haber

Samsun Haber | Son Dakika Haber

Samsun ile ilgili güncel ve son dakika Samsun haberleri için tıklayınız.Bafra, Alaçam, Yakakent ve 19 Mayıs haberlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Menü
  • Samsun Haber
  • İlçe Haberleri
    • İlçeler
      • 19 Mayıs Haber
      • Alaçam Haber
      • Asarcık Haber
      • Ayvacık Haber
      • Bafra Haber
      • Çarşamba Haber
      • Havza Haber
      • Kavak Haber
      • Ladik Haber
      • Salıpazarı Haber
      • Terme Haber
      • Vezirköprü Haber
      • Yakakent Haber
    • Merkez İlçeler
      • Atakum Haber
      • Canik Haber
      • İlkadım Haber
      • Tekkeköy Haber
  • Sinop Haber
  • Siyaset
  • Ekonomi
  • Spor
  • WEB TV
  • Gönül Köprüsü
  • İletişim
×
Son dakika:
  • YADEF OLARAK ARONYA HASAT ŞENLİĞİ’NE KATILIM SAĞLADIK
  • Bursa Asarcıklılar Derneğinde Devir-Teslim
  • MHP Heyetinden Alaçamda Ziyaret ve İncelemeler
  • Bafra TSO’da Seçim Tamamlandı Göksel Başar Seçimin Galibi Oldu
  • DURAKHAN ANNELERİ TARİHÎ DURAKHAN’DAN AYRILDI: KADIN EMEĞİNE BU MU REVA GÖRÜLDÜ?
  • YADEF OLARAK ARONYA HASAT ŞENLİĞİ’NE KATILIM SAĞLADIK

    YADEF OLARAK ARONYA HASAT ŞENLİĞİ’NE KATILIM SAĞLADIK

    Yakakent’imizin bereketli topraklarında yetişen aronya meyvesinin tanıtılması, yerel üretimin desteklenmesi ve tarımsal değerlerimizin geleceğe taşınması amacıyla düzenlenen Aronya Hasat Şenliği’ne, Yakakent Dernekler Federasyonu (YADEF)
    Daha fazla oku
    Samsun Haber Yakakent Haber 
  • Bursa Asarcıklılar Derneğinde Devir-Teslim

    Bursa Asarcıklılar Derneğinde Devir-Teslim

    11 Yıldır Çetin Gonca’nın Başkan olarak yürüttüğü, Bursadaki Samsunluların aktif derneklerinden olan Bursa Asarcıklılar derneği kongresini yaparak bayrağı Ramazan Olgaç’a teslim etti. Çetin Gonca
    Daha fazla oku
    Güncel Haber Samsun Haber 
  • MHP Heyetinden Alaçamda Ziyaret ve İncelemeler

    MHP Heyetinden Alaçamda Ziyaret ve İncelemeler

    MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili İlyas Topsakal ile MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, Alaçam’da bir dizi ziyaret gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya
    Daha fazla oku
    Samsun Haber 
  • Bafra TSO’da Seçim Tamamlandı Göksel Başar Seçimin Galibi Oldu

    Bafra TSO’da Seçim Tamamlandı Göksel Başar Seçimin Galibi Oldu

    Bafra TSO seçimlerinde Göksel Başar’ın Kırmızı Listesi 12 meslek grubunun tamamını kazanarak seçimin galibi oldu. Mevcut Başka n Serdal Sefa Kocabaş’ın grubu 4. sandık
    Daha fazla oku
    Bafra Haber Bafra TSO Samsun Haber 
  • DURAKHAN ANNELERİ TARİHÎ DURAKHAN’DAN AYRILDI: KADIN EMEĞİNE BU MU REVA GÖRÜLDÜ?

    DURAKHAN ANNELERİ TARİHÎ DURAKHAN’DAN AYRILDI: KADIN EMEĞİNE BU MU REVA GÖRÜLDÜ?

    Durağan’da yıllardır kadın emeğinin, üretimin ve dayanışmanın simgesi hâline gelen Durakhan Anneleri Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi, Tarihî Durakhan’daki yerinden ayrılmak zorunda kaldı.
    Daha fazla oku
    Samsun Haber Sinop Haber 
YADEF OLARAK ARONYA HASAT ŞENLİĞİ’NE KATILIM SAĞLADIKBursa Asarcıklılar Derneğinde Devir-TeslimMHP Heyetinden Alaçamda Ziyaret ve İncelemelerBafra TSO’da Seçim Tamamlandı Göksel Başar Seçimin Galibi OlduDURAKHAN ANNELERİ TARİHÎ DURAKHAN’DAN AYRILDI: KADIN EMEĞİNE BU MU REVA GÖRÜLDÜ?

En Son Haberler

  • YADEF OLARAK ARONYA HASAT ŞENLİĞİ’NE KATILIM SAĞLADIK

    YADEF OLARAK ARONYA HASAT ŞENLİĞİ’NE KATILIM SAĞLADIK

  • Bursa Asarcıklılar Derneğinde Devir-Teslim

    Bursa Asarcıklılar Derneğinde Devir-Teslim

  • MHP Heyetinden Alaçamda Ziyaret ve İncelemeler

    MHP Heyetinden Alaçamda Ziyaret ve İncelemeler

  • Bafra TSO’da Seçim Tamamlandı Göksel Başar Seçimin Galibi Oldu

    Bafra TSO’da Seçim Tamamlandı Göksel Başar Seçimin Galibi Oldu

  • DURAKHAN ANNELERİ TARİHÎ DURAKHAN’DAN AYRILDI: KADIN EMEĞİNE BU MU REVA GÖRÜLDÜ?

    DURAKHAN ANNELERİ TARİHÎ DURAKHAN’DAN AYRILDI: KADIN EMEĞİNE BU MU REVA GÖRÜLDÜ?

  • Samsun ve Sinop İlleri Su Ürünleri Yetiştiricileri Üreticileri Birliği üçüncü kez,birinci derecede tarımsal amaçlı örgüt seçildi.

    Samsun ve Sinop İlleri Su Ürünleri Yetiştiricileri Üreticileri Birliği üçüncü kez,birinci derecede tarımsal amaçlı örgüt seçildi.

  • ÇARŞAMBASPOR SEZONA GALİBİYETLE BAŞLADI

    ÇARŞAMBASPOR SEZONA GALİBİYETLE BAŞLADI

  • TEKNİK DİREKTÖR NENAD BJELİCA: ‘4-1’LİK SKOR RAKİBİMİZ ADINA HAK EDİLMİŞ BİR GALİBİYET’

    TEKNİK DİREKTÖR NENAD BJELİCA: ‘4-1’LİK SKOR RAKİBİMİZ ADINA HAK EDİLMİŞ BİR GALİBİYET’

  • BÜYÜKŞEHİR DESTEKLİYOR, ÇİLEK ÜRETİMİ ARTIYOR ÇİLEK BAHÇELERİ FARKLI HAYAT HİKAYELERİNE KAPI ARALIYOR

    BÜYÜKŞEHİR DESTEKLİYOR, ÇİLEK ÜRETİMİ ARTIYOR ÇİLEK BAHÇELERİ FARKLI HAYAT HİKAYELERİNE KAPI ARALIYOR

  • SAMSUNSPOR’DA DEĞİŞEN BİR ŞEY YOK!

    SAMSUNSPOR’DA DEĞİŞEN BİR ŞEY YOK!

Bafra Haberleri

Bafra TSO’da Seçim Tamamlandı Göksel Başar Seçimin Galibi Oldu
Bafra Haber Bafra TSO Samsun Haber 

Bafra TSO’da Seçim Tamamlandı Göksel Başar Seçimin Galibi Oldu

19 Ekim 2026 Samsun Haber Merkezi 0

Bafra TSO seçimlerinde Göksel Başar’ın Kırmızı Listesi 12 meslek grubunun tamamını kazanarak seçimin galibi oldu. Mevcut Başka n Serdal Sefa Kocabaş’ın grubu 4. sandık

Daha fazla oku
Serdal Sefa Kocabaş; BİZ BU YOLA BÖLGEMİZE HİZMET İÇİN ÇIKTIK

Serdal Sefa Kocabaş; BİZ BU YOLA BÖLGEMİZE HİZMET İÇİN ÇIKTIK

16 Ekim 2026 Samsun Haber Merkezi 0
“MARKA ŞEHİR İÇİN GELİYORUZ!”

“MARKA ŞEHİR İÇİN GELİYORUZ!”

14 Ekim 2026 Samsun Haber Merkezi 0
ÇIRAKLIK VE KALFALIK BİTTİ, ŞİMDİ USTALIK DÖNEMİ!

ÇIRAKLIK VE KALFALIK BİTTİ, ŞİMDİ USTALIK DÖNEMİ!

14 Ekim 2026 Samsun Haber Merkezi 0
Aydoğan Yılmaz’dan TMO’ya Çağrı: Çeltik Alım Fiyatı En Az 55 TL Olmal

Aydoğan Yılmaz’dan TMO’ya Çağrı: Çeltik Alım Fiyatı En Az 55 TL Olmal

13 Ekim 2026 Samsun Haber Merkezi 0

Siyaset

BAKAN YARDIMCISI NURULLAH OKUMUŞ: ‘YERLİ AŞI ÜRETİMİNDE SON AŞAMAYA GELDİK’
Samsun Haber Siyaset 

BAKAN YARDIMCISI NURULLAH OKUMUŞ: ‘YERLİ AŞI ÜRETİMİNDE SON AŞAMAYA GELDİK’

17 Ekim 2026 Samsun Haber Merkezi 0

Samsun’da Uluslararası 3’üncü İkiztepe Sağlık Zirvesi ve Kuzey Anadolu Sağlık ve Medikal Fuarı (SAMED) yapıldı. Burada konuşan Sağlık Bakan Yardımcısı Nurullah Okumuş, “Yerli aşı

Daha fazla oku
Aydoğan Yılmaz’dan TMO’ya Çağrı: Çeltik Alım Fiyatı En Az 55 TL Olmal

Aydoğan Yılmaz’dan TMO’ya Çağrı: Çeltik Alım Fiyatı En Az 55 TL Olmal

13 Ekim 2026 Samsun Haber Merkezi 0
Beytullah Akman’dan  Basın Açıklaması

Beytullah Akman’dan Basın Açıklaması

3 Ekim 2026 Samsun Haber Merkezi Beytullah Akman’dan Basın Açıklaması için yorumlar kapalı
BAFRA’DA SAHİL EROZYONU 1 MİLYAR TL’LİK PROJEYLE ÖNLENECEK

BAFRA’DA SAHİL EROZYONU 1 MİLYAR TL’LİK PROJEYLE ÖNLENECEK

1 Ekim 2026 Samsun Haber Merkezi BAFRA’DA SAHİL EROZYONU 1 MİLYAR TL’LİK PROJEYLE ÖNLENECEK için yorumlar kapalı

Ekonomi

EKMOB 2024 YILININ İLK ÇEYREĞİNİ DÖVİZ BAZINDA YÜZDE 50 BÜYÜME İLE KAPATTI
Ekonomi Güncel Haber 

EKMOB 2024 YILININ İLK ÇEYREĞİNİ DÖVİZ BAZINDA YÜZDE 50 BÜYÜME İLE KAPATTI

12 Temmuz 2024 Samsun Haber Merkezi EKMOB 2024 YILININ İLK ÇEYREĞİNİ DÖVİZ BAZINDA YÜZDE 50 BÜYÜME İLE KAPATTI için yorumlar kapalı

Şirketlerin satış sürecini hızlandıran Satış Gücü Otomasyonu Ekmob SFA, 2023 yılını bir önceki yıla göre 3 kat büyüme ile kapatırken, 2024 yılın ilk çeyreğini

Daha fazla oku
FATSA BELEDİYESİ ALT YAPI ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

FATSA BELEDİYESİ ALT YAPI ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

23 Ağustos 2023 Samsun Haber Merkezi FATSA BELEDİYESİ ALT YAPI ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ için yorumlar kapalı
TEYDEB destekleri iş dünyasına tanıtıldı

TEYDEB destekleri iş dünyasına tanıtıldı

26 Mayıs 2022 Samsun Haber Merkezi TEYDEB destekleri iş dünyasına tanıtıldı için yorumlar kapalı
Hisarcıklıoğlu Oda/Borsa hizmet binasının açılışı için Samsun’a geliyor

Hisarcıklıoğlu Oda/Borsa hizmet binasının açılışı için Samsun’a geliyor

17 Mayıs 2022 Samsun Haber Merkezi Hisarcıklıoğlu Oda/Borsa hizmet binasının açılışı için Samsun’a geliyor için yorumlar kapalı

Gurbetçi Haberleri

Başkan Şaban Kayan’dan Teşekkür;
Gönül Köprüsü Güncel Haber Gurbetçi Haberleri Samsun Haber 

Başkan Şaban Kayan’dan Teşekkür;

16 Temmuz 2026 Samsun Haber Merkezi Başkan Şaban Kayan’dan Teşekkür; için yorumlar kapalı

  🎉 İnegöl Samsunlular Derneği’nden Festivalde Gurur Tablosu 39. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali’nde Samsun rüzgarı esti   İnegöl Samsunlular Derneği, bu yıl geleneksel

Daha fazla oku
Gurbette Samsun Rüzgarı: Marmara Samsunsporlular İlk Piknik Şöleninde Buluştu

Gurbette Samsun Rüzgarı: Marmara Samsunsporlular İlk Piknik Şöleninde Buluştu

13 Temmuz 2026 Samsun Haber Merkezi Gurbette Samsun Rüzgarı: Marmara Samsunsporlular İlk Piknik Şöleninde Buluştu için yorumlar kapalı
İnegöl Samsunlular Derneğinden Aşure İkramı

İnegöl Samsunlular Derneğinden Aşure İkramı

6 Temmuz 2026 Samsun Haber Merkezi İnegöl Samsunlular Derneğinden Aşure İkramı için yorumlar kapalı
Bursadaki Samsunlular Gündoğdu Piknik Alanında Buluştu

Bursadaki Samsunlular Gündoğdu Piknik Alanında Buluştu

4 Temmuz 2026 Samsun Haber Merkezi Bursadaki Samsunlular Gündoğdu Piknik Alanında Buluştu için yorumlar kapalı
SULTANGAZİ SAMSUNLULAR DERNEĞİ İKİ ÖNEMLİ HEMŞEHRİYİ AĞIRLADI

SULTANGAZİ SAMSUNLULAR DERNEĞİ İKİ ÖNEMLİ HEMŞEHRİYİ AĞIRLADI

25 Haziran 2026 Samsun Haber Merkezi SULTANGAZİ SAMSUNLULAR DERNEĞİ İKİ ÖNEMLİ HEMŞEHRİYİ AĞIRLADI için yorumlar kapalı

Sinop Haberleri

DURAKHAN ANNELERİ TARİHÎ DURAKHAN’DAN AYRILDI: KADIN EMEĞİNE BU MU REVA GÖRÜLDÜ?
Samsun Haber Sinop Haber 

DURAKHAN ANNELERİ TARİHÎ DURAKHAN’DAN AYRILDI: KADIN EMEĞİNE BU MU REVA GÖRÜLDÜ?

19 Ekim 2026 Samsun Haber Merkezi 0

Durağan’da yıllardır kadın emeğinin, üretimin ve dayanışmanın simgesi hâline gelen Durakhan Anneleri Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi, Tarihî Durakhan’daki yerinden ayrılmak zorunda kaldı.

Daha fazla oku
Samsun ve Sinop İlleri Su Ürünleri Yetiştiricileri Üreticileri Birliği üçüncü kez,birinci derecede tarımsal amaçlı örgüt seçildi.

Samsun ve Sinop İlleri Su Ürünleri Yetiştiricileri Üreticileri Birliği üçüncü kez,birinci derecede tarımsal amaçlı örgüt seçildi.

19 Ekim 2026 Samsun Haber Merkezi 0
Osman Parlak’tan  Sinop Valisi Mustafa Özarslan’a Ziyaret

Osman Parlak’tan Sinop Valisi Mustafa Özarslan’a Ziyaret

11 Ekim 2026 Samsun Haber Merkezi 0
SİNDER’de Yeni Dönem…

SİNDER’de Yeni Dönem…

11 Eylül 2026 Samsun Haber Merkezi SİNDER’de Yeni Dönem… için yorumlar kapalı
“YAPARIZ DEDİK, YAPTIK”

“YAPARIZ DEDİK, YAPTIK”

2 Eylül 2026 Samsun Haber Merkezi “YAPARIZ DEDİK, YAPTIK” için yorumlar kapalı

Köşe Yazıları

Bafra İl Olursa Ne Olur?
Adnan KURT Köşe Yazıları 

Bafra İl Olursa Ne Olur?

4 Eylül 2026 Samsun Haber Merkezi Bafra İl Olursa Ne Olur? için yorumlar kapalı

İl olmak tek başına kalkınmak değildir. Asıl soru, Bafra’nın kendi geleceğini yönetebilecek  ekonomik, toplumsal ve yönetsel güce sahip olup olmadığıdır.  Son günlerde Bafra’nın il olması

Daha fazla oku
YAŞASIN ÖZGÜRLÜK, YAŞASIN ADALET

YAŞASIN ÖZGÜRLÜK, YAŞASIN ADALET

16 Ağustos 2026 Samsun Haber Merkezi YAŞASIN ÖZGÜRLÜK, YAŞASIN ADALET için yorumlar kapalı
ŞAM’DAN YÜKSELEN TÜRKMEN İRADESİ

ŞAM’DAN YÜKSELEN TÜRKMEN İRADESİ

12 Haziran 2026 Samsun Haber Merkezi ŞAM’DAN YÜKSELEN TÜRKMEN İRADESİ için yorumlar kapalı
Samsun Siyasetinde Kimin Sesi Daha Gür Çıkıyor?

Samsun Siyasetinde Kimin Sesi Daha Gür Çıkıyor?

9 Mayıs 2026 Samsun Haber Merkezi Samsun Siyasetinde Kimin Sesi Daha Gür Çıkıyor? için yorumlar kapalı
Havuz Temizlik Robotları – Kablolu ve Kablosuz Modeller 2026 | İstanbul Havuz Fabrikam

Havuz Temizlik Robotları

28 Nisan 2026 Samsun Haber Merkezi Havuz Temizlik Robotları için yorumlar kapalı
MSP Samsun İl Başkanı Kocabay’dan Sert Çıkış: “Okullarımız Savaş Alanı Değil, İlim Yuvasıdır!”

MSP Samsun İl Başkanı Kocabay’dan Sert Çıkış: “Okullarımız Savaş Alanı Değil, İlim Yuvasıdır!”

18 Nisan 2026 Samsun Haber Merkezi MSP Samsun İl Başkanı Kocabay’dan Sert Çıkış: “Okullarımız Savaş Alanı Değil, İlim Yuvasıdır!” için yorumlar kapalı

Spor

ÇARŞAMBASPOR SEZONA GALİBİYETLE BAŞLADI
Çarşamba Haber Spor 

ÇARŞAMBASPOR SEZONA GALİBİYETLE BAŞLADI

19 Ekim 2026 Samsun Haber Merkezi 0

Profesyonelliğe Geçiş Ligi 2’inci  Grup’ta sezonun ilk maçında Merzifonspor’a konuk olan Çarşambaspor, Yiğit Kerem Armutlu’nun attığı iki golle sahadan 2-1 galip ayrılarak sezona 3

Daha fazla oku
TEKNİK DİREKTÖR NENAD BJELİCA: ‘4-1’LİK SKOR RAKİBİMİZ ADINA HAK EDİLMİŞ BİR GALİBİYET’

TEKNİK DİREKTÖR NENAD BJELİCA: ‘4-1’LİK SKOR RAKİBİMİZ ADINA HAK EDİLMİŞ BİR GALİBİYET’

19 Ekim 2026 Samsun Haber Merkezi 0
SAMSUNSPOR’DA DEĞİŞEN BİR ŞEY YOK!

SAMSUNSPOR’DA DEĞİŞEN BİR ŞEY YOK!

19 Ekim 2026 Samsun Haber Merkezi 0
SAMSUNSPOR’DAN KIZ ÇOCUKLARINA ÖZEL FUTBOL ETKİNLİĞİ!

SAMSUNSPOR’DAN KIZ ÇOCUKLARINA ÖZEL FUTBOL ETKİNLİĞİ!

17 Ekim 2026 Samsun Haber Merkezi 0
SAMSUNSPOR, TEKNİK DİREKTÖR NENAD BJELİCA İLE SÖZLEŞME İMZALADI

SAMSUNSPOR, TEKNİK DİREKTÖR NENAD BJELİCA İLE SÖZLEŞME İMZALADI

16 Ekim 2026 Samsun Haber Merkezi 0

Magazin

Bu yaz yollara “Rol” ile çıkılacak.
Magazin 

Bu yaz yollara “Rol” ile çıkılacak.

27 Mayıs 2022 Samsun Haber Merkezi Bu yaz yollara “Rol” ile çıkılacak. için yorumlar kapalı

Zen-G Yeni Şarkısı “Rol”ü Yayınladı Yayınladığı şarkılar milyonluk dinlenme sayılarına sahip olan başarılı rapçi Zen-G’nin yepyeni çalışması “Rol” 27 Mayıs’ta Sony Music Türkiye etiketiyle

Daha fazla oku
TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEK

TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEK

26 Mayıs 2022 Samsun Haber Merkezi TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEK için yorumlar kapalı
BURUK ÖDÜL

BURUK ÖDÜL

26 Mayıs 2022 Samsun Haber Merkezi BURUK ÖDÜL için yorumlar kapalı
KORKU TAKVİMİ DOLUDİZGİN

KORKU TAKVİMİ DOLUDİZGİN

19 Mayıs 2022 Samsun Haber Merkezi KORKU TAKVİMİ DOLUDİZGİN için yorumlar kapalı
BEGÜM POLAT SMA ÇOCUKLARI DERNEĞİNİN YÜZÜ OLDU

BEGÜM POLAT SMA ÇOCUKLARI DERNEĞİNİN YÜZÜ OLDU

19 Mayıs 2022 Samsun Haber Merkezi BEGÜM POLAT SMA ÇOCUKLARI DERNEĞİNİN YÜZÜ OLDU için yorumlar kapalı
MUHTEŞEM İKİLİ BUHRANDA

MUHTEŞEM İKİLİ BUHRANDA

19 Mayıs 2022 Samsun Haber Merkezi MUHTEŞEM İKİLİ BUHRANDA için yorumlar kapalı

Özel Medi Bafra Hastanesi

Garanti Gayrimenkul

Garanti Gayrimenkul

Samsun Hava Durumu

booked.net

Döviz Kurları

USD
ABD Doları
49.5523
49.4632
EUR
Euro
55.5676
55.4677
GBP
İngiliz Sterlini
66.1489
65.8058
CAD
Kanada Doları
35.2148
35.0567
KWD
Kuveyt Dinarı
161.7844
159.6948
SAR
Suudi Arabistan Riyali
13.2053
13.1815
RUB
Rus Rublesi
0.6014
0.5936

Köşe Yazarları

Bafra İl Olursa Ne Olur?
Adnan KURT Köşe Yazıları 

Bafra İl Olursa Ne Olur?

4 Eylül 2026 Samsun Haber Merkezi Bafra İl Olursa Ne Olur? için yorumlar kapalı

İl olmak tek başına kalkınmak değildir. Asıl soru, Bafra’nın kendi geleceğini yönetebilecek  ekonomik, toplumsal ve yönetsel güce sahip olup olmadığıdır.  Son günlerde Bafra’nın il olması

Daha fazla oku
YAŞASIN ÖZGÜRLÜK, YAŞASIN ADALET

YAŞASIN ÖZGÜRLÜK, YAŞASIN ADALET

16 Ağustos 2026 Samsun Haber Merkezi YAŞASIN ÖZGÜRLÜK, YAŞASIN ADALET için yorumlar kapalı
ŞAM’DAN YÜKSELEN TÜRKMEN İRADESİ

ŞAM’DAN YÜKSELEN TÜRKMEN İRADESİ

12 Haziran 2026 Samsun Haber Merkezi ŞAM’DAN YÜKSELEN TÜRKMEN İRADESİ için yorumlar kapalı
Samsun Siyasetinde Kimin Sesi Daha Gür Çıkıyor?

Samsun Siyasetinde Kimin Sesi Daha Gür Çıkıyor?

9 Mayıs 2026 Samsun Haber Merkezi Samsun Siyasetinde Kimin Sesi Daha Gür Çıkıyor? için yorumlar kapalı

Doruk Yapı Dekorasyon

Doruk Yapı Dekorasyon

Özel Medi Bafra Hastanesi

Telif hakkı © 2026 Samsun Haber | Son Dakika Haber. Her hakkı saklıdır. Tema: ThemeGrill tarafından ColorNews. Altyapı WordPress.